Đoković bolji od Cicipasa na startu završnog mastersa u Torinu

Novak Đoković trijumfalno je počeo nastup na završnom Mastersu u Torinu nakon što je savladao Grka Stefana Tsitsipasa rezultatom 2:0 u setovima (6:4, 7:6).

Đoković je već na startu meča napravio break, te je sigurnim servisima osvojio prvi set sa 6:4. Ipak, prava drama uslijedila je u drugom setu, u kojem je odiučivao tiebreak, a ponovo je najbolji igrač svijeta imao više sreće i koncentracije i stigao je do trijumfa.

Ovo je bila čak deveta uzastopna pobjeda Đokovića protiv Tsitsipasa i sada u međusobnim duelima vodi 10:2.

Đoković je do sada pet puta osvojio završni Masters, a sada napada šestu titulu, koliko je osvojio samo Roger Federer.

Inače, Novak je u teškoj grupi zajedno sa Stefanosom Tsitsipasom, Daniilom Medvedevom i Andrejem Rubljevom. U drugoj grupi su Rafael Nadal, Casper Ruud, Felix Auger-Aliassime i Taylor Fritz.