Katastrofalni poraz Barselone od PSG-a obilježen psovkama i svađama domaćih fudbalera

Zanimljiv detalj koji je promakao kamerama osvanuo je u španjolskim medijima dan nakon prve utakmice osmine finala Lige prvaka između Barcelone i PSG-a.

Na Camp Nou francuski je prvak preokrenuo 1:0 zaostatak i slavio visoku 4:1 pobjedu, a Kataloncima nije pomogao ni povratnik u momčad nakon tri mjeseca izbivanja Gerard Pique.

Pri rezultatu 1:1 u 40. minuti praznim je stadionom odjekivala svađa Piquea i Antoinea Griezmanna.

Pique je u jednoj situaciji prigovorio Griezmannu da nedovoljno pomaže obrani, a onda mu je viknuo:

“Ajmo zadržali posjed bar jednom. Ovo je je**ni pakao, ajmo duže držati loptu.”

“Geri smiri se i prestani vikati”, uzvratio je Griezmann.

“Patimo trčeći okolo kao idioti”, rekao je Pique.

Nakon što Pique nije prestajao vikati, Griezmann mu je odbrusio: ‘I ja trčim. J**i se!’

Tu prepirka nije stala i Pique je psovkom odgovorio Griezmannu i rekao: ‘Ne, ti se j**i. Patimo čovječe, ovako igramo već pet minuta.’

Onda se u prepirku uključio Clement Lenglet i pokušao posložiti svoje suigrače.

Novi dokaz kako u Barceloni puno toga ne štima…