Srbija ispustila pobedu protiv Kameruna (3:3): „Orlovi“ navijačima priredili rolerkoster emocija

Fudbaleri Srbije igrali su nerešeno protiv reprezentacije Kameruna. Kamerun je sredinom drugog poluvremena sa dva gola postignuta iz kontranapada izjednačio rezultat. Posle primljenih golova video se pad u igri reprezentacije Srbije.

Srbija je povela sa 3:1 u 59. minutu utakmice golom Aleksandra Mitrovića.

Posle prvog poluvremena naša reprezentacija je vodila rezultatom 2:1.

Srbija je došla u vođstvo posle potpunog preokreta. Strelac je bio Sergej Milinković Savić u nadoknadi vremena u 48. minutu. Samo dva minuta ranije Srbija je izjednačila rezultat.

Posle centrašuta Dušana Tadića u 46. minutu pred golom Kameruna najbolji u skoku bio je Strahinja Pavlović.

Fudbaleri Kameruna poveli su u 29. minutu. Strelac je bio Žan Čarls Kasteleto posle kornera.

Naši fudbaleri su od početka krenuli ofanzivno i propustili nekoliko izglednih prilika za gol. Prvu šansu naši fudbaleri su imali u desetom minutu, kada je Aleksandar Mitrović pogodio stativu.

Srbija je u 17. minutu propustila i drugu veliku šansu. Mitrović je šutirao sa desetak metara ali je lopta prošla pored gola.

Kamerunci su zapretili dva minuta kasnije preko Kundea ali je naš golman Vanja Milinković-Savić odlično intervenisao i izbacio loptu u korner.

U poslednjem kolu „Orlovi“ će 2. decembra igrati protiv Švajcarske.

(Politika.rs/Foto: screenshot)