Raspored i satnica svih utakmica na Mundobasketu 2019

Svjetsko prvenstvo u košarci, Mundobasket 2019, najveći je sportski događaj na planeti u ovoj godini, ovdje se nalazi pun raspored i satnica.

Ovaj tekst je podeljen u dva dijela, najprije slijedi raspored svih mečeva po danima, a potom i po grupama, za one koji vole da prate kako se u kojoj od njih stanje odvija prije druge faze, odnosno treće koja će se odvijati po nokaut sistemu.

Podsjećamo, iz svake preliminarne grupe po dvije ekipe idu dalje, ukrštaju se redom A i B grupa, C i D, E i F, te G i H, a i iz novoformiranih grupa I, J, K, L takođe će po dvije selekcije nastaviti borbu za medalje.

Raspored mečeva Svjetskog prvenstva u košarci – po danima (svi termini su po srednjeevropskom vremenu).

Subota, 31. avgust

09.30 Angola – Srbija

10 Poljska – Venecuela

10.30 Rusija – Nigerija

13.30 Filipini – Italija

14 Obala Slonovače – Kina

14.30 Argentina – Južna Koreja

14.30 Španija – Tunis

Nedjelja, 1. septembar

09.30 Kanada – Australija

10 Novi Zeland – Brazil

10.30 Turska – Japan

10.30 Dominikanska Republika – Jordan

13.30 Senegal – Litvanija

14 Grčka – Crna Gora

14.30 Češka – SAD

14.30 Francuska – Njemačka

Ponedjeljak, 2. septembar

09.30 Italija – Angola

10 Venecuela – Obala Slonovače

10.30 Nigerija – Argentina

10.30 Tunis – Iran

13.30 Srbija – Filipini

14 Kina – Poljska

14.30 Južna Koreja – Rusija

14.30 Portoriko – Španija

Utorak, 3. septembar

09.30 Australija – Senegal

10 Crna Gora – Novi Zeland

10.30 Japan – Češka

10.30 Njemačka – Dominikanska Republika

13.30 Litvanija – Kanada

14 Brazil – Grčka

14.30 SAD – Turska

14.30 Jordan – Francuska

Srijeda, 4. septembar

09.30 Angola – Filipini

10 Obala Slonovače – Poljska

10.30 Južna Koreja – Nigerija

10.30 Portoriko – Tunis

13.30 Italija – Srbija

14 Venecuela – Kina

14.30 Rusija – Argentina

14.30 Španija – Iran

Četvrtak, 5. septembar

09.30 Kanada – Senegal

10 Brazil – Crna Gora

10.30 Turska – Češka

10.30 Njemačka – Jordan

13.30 Litvanija – Australija

14 Grčka – Novi Zeland

14.30 SAD – Japan

14.30 Dominikanska Republika – Francuska

Raspored mečeva Svjetskog prvenstva u košarci – po grupama (svi termini su po srednjeevropskom vremenu)

GRUPA D

1. kolo – subota, 31. avgust
09.30 Angola – Srbija

13.30 Filipini – Italija

2. kolo – ponedjeljak, 2. septembar
09.30 Italija – Angola

13.30 Srbija – Filipini

3. kolo – srijeda, 4. septembar
09.30 Angola – Filipini

13.30 Italija – Srbija

GRUPA A

1. kolo – subota, 31. avgust
10 Poljska – Vencuela

14 Obala Slonovače – Kina

2. kolo – ponedjeljak, 2. septembar
10 Venecuela – Obala Slonovače

14 Kina – Poljska

3. kolo – srijeda, 4. septembar
10 Obala Slonovače – Poljska

14 Venecuela – Kina

GRUPA B

1. kolo – subota, 31. avgust
10.30 Rusija – Nigerija

14.30 Argentina – Južna Koreja

2. kolo – ponedjeljak, 2. septembar
10.30 Nigerija – Argentina

14.30 Južna Koreja – Rusija

3. kolo – srijeda, 4. septembar
10.30 Južna Koreja – Nigerija

14.30 Rusija – Argentina

GRUPA C

1. kolo – subota, 31. avgust
10.30 Iran – Portoriko

14.30 Španija – Tunis

2. kolo – ponedjeljak, 2. septembar
10.30 Tunis – Iran

14.30 Portoriko – Španija

3. kolo – srijeda, 4. septembar
10.30 Portoriko – Tunis

14.30 Španija – Iran

GRUPA E

1. kolo – nedjelja, 1. septembar
10.30 Turska – Japan

14.30 Češka – SAD

2. kolo – utorak, 3. septembar
10.30 Japan – Češka

14.30 SAD – Turska

3. kolo – četvrtak, 5. septembar
10.30 Turska – Češka

14.30 SAD – Japan

GRUPA F

1. kolo – nedjelja, 1. septembar
10 Novi Zeland – Brazil

14 Grčka – Crna Gora

2. kolo – utorak, 3. septembar
10 Crna Gora – Novi Zeland

14 Brazil – Grčka

3. kolo – četvrtak, 5. septembar
10 Brazil – Crna Gora

14 Grčka – Novi Zeland

GRUPA G

1. kolo – nedjelja, 1. septembar
10.30 Dominikanska Republika – Jordan

14.30 Francuska – Njemačka

2. kolo – utorak, 3. septembar
10.30 Njemačka – Dominikanska Republika

14.30 Jordan – Francuska

3. kolo – četvrtak, 5. septembar
10.30 Njemačka – Jordan

14.30 Dominikanska Republika – Francuska

GRUPA H

1. kolo – nedjelja, 1. septembar
9.30 Kanada – Australija

13.30 Senegal – Litvanija

2. kolo – utorak, 3. septembar
9.30 Australija – Senegal

13.30 Litvanija – Kanada

3. kolo – četvrtak, 5. septembar
9.30 Kanada – Senegal

13.30 Litvanija – Australija

(Blic)

Facebook Komentari

Pročitajte još

Popularno